Forum vanzari & cumparari Timisoara
Buy and sell everything...
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forum vanzari & cumparari Timisoara | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUM VANZARI & CUMPARARI TIMISOARA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
stephy_22
Femeie
25 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 53 ani
Forum vanzari & cumparari Timisoara / Calculatoare & laptopuri / vand joystick  
Autor
Mesaj Pagini: 1
bertyy
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 12
vand joystick TRUST deci nu ceva noname...  joysticku e aproape nefolosit. l-am primit dar nu am game port (LOL) si nu pot sa-o folosesc... si nici nu ma tenteaza...   Cablu:1.8m 2 butoane obisnuite + una pt nush ce exact... cred ca e pt reglarea speedului ...   joystickul fiind aproape nefolosit functioneaza si arata impecabil.  (testat cu midtown madness 2  )

(sunt din arad)

pret:30ron  neg
tel:0723601081
mess:berty4all

vand joystick vand joystick trust deci ceva joysticku aproape nefolosit. l-am primit dar game port

50.8KB


pus acum 19 ani
   
bertyy
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 12
20 ron

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la